Filohaber.com Kimdir?

Filohaber.com 2021 yılına yenilenerek girdi. Yeni yüzü ile birlikte yeni vizyon – misyonu ile araç kiralama ve filo sektörünün sesi olan sektörel bir haber mecrası olarak siz değerli sektör takipçilerine hizmet etmektedir.

 Filohaber.com olarak sektörel olarak yayın yapan mecramızın amacı araç kiralama sektörü ve otomotiv sektörüne yer vermektedir. Oto lastik, akaryakıt, yağ, servis hizmeti, araç takip hizmeti ve yol yardım hizmeti veren sektör temsilcilerinin sesi  olma yolunda emin adımlarına devam etmektedir. Güçlü ve deneyimli ekibimizle her geçen gün büyümeye ve güncel içerikler üretmeye ve izlerin sesi olmaya devam ediyoruz.

Filohaber.com, en yeni ve güncel haberleri sizler ile paylaşmayı, sektörel yenilikleri, yeni otomobilleri, sektördeki yenilikleri ve araç test sürüşleri ile sizlerin sektör hakkında fikir sahibi olmanızı hedefliyoruz. Web sitemizde binek ve ticari araç alanında içerikler üretmekteyiz.

Araç kiralama ve otomotiv sektörü haber sitesi olarak üretmiş olduğumuz içerik kategorilerinin bazıları;

Güncel araç kiralama sektörü haberleri,

Güncel otomotiv sektörü haberleri,

Araç kiralama kampanyaları,

Oto lastik, akaryakıt, araç takip sistemi ve destek sektör haberleri,

Sektörel röportajlar

Şirketinize araç kiralamak mı istiyorsunuz?, Yeni uzun dönem, kısa dönem, günlük veya saatlik araç kiralama detaylarını merak mı ediyorsunuz? Maliyetleri verimli kullanıp hem şirketinize hemde bireysel olarak kazançlı çözümler mi arıyorsunuz?

Sizlere filohaber.com, araba haber sitesinde tüm hepsini ve daha fazlasını sunuyoruz.

Vizyon

Filohaber.com güncel araç kiralama ve otomotiv sektörü haberlerini ziyaretçiler ile buluşturarak çok daha büyük bir kitleye ulaşmak. Ziyaretçilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda yeni içerik üretimine kapıları açık bırakmak. Sektör üzerinde zirveye ulaşmak adına sadece güncel araç kiralama ve otomobil haberlerine yer vermek. Bu içerikleri tarafsızlık ilkesi ile paylaşmak ve ziyaretçi odaklı okunabilir içerikler üretmek.

Misyon

Dijital araç kiralama ve otomotiv haber portalı olarak zirveye ulaşmak ve Türkiye üzerinde yer alan tüm araç kiralama ve otomobil markalarını tek bir platform üzerinde toplamak istiyoruz. Sektörün öncüsü olarak yeni kampanyaları inceleyerek, herkesten önce sizleri bilgilendirmek en büyük hedefimiz.